Саме тут діти можуть дивитися мультики українською.

Список форумов Форум технической поддержки Помощь в решении проблем

Сообщение avofigyha » 02.10.2019, 11:55

Після того, як у нас швидко з'являються новинки 2019 онлайн дуже багато людей приходить і передивляється те, що їм подобається. Але не дуже приємно, коли у відгуках пишуть погані речі. Ми дуже стараємося, щоб у нас все було добре, але ми зробимо щоб такі відгуки не відвертали від нас. Ми дуже хочемо мати гарних користувачів, які допомогли б нам у розвитку. Наприклад, хочемо, щоб діти могли дивитися мультики онлайн українською. І хочемо перекладати навіть іноземні мультики, тому в нас є персонал, який може допомогти в цьому. Ми зацікавлені в тому, що робити усіх людей щасливими і хочемо, щоб їм не заважало нічого при перегляді цікавих фільмів. А якщо дітям ставити дивитися мультики українською то хочемо щоб вони не бачили рекламу, яка їм поки що не потрібна. Буває що саме з реклами діти можуть брати моменти, які їм не потрібні у житті.
Наша команда зацікавлена в тому, щоб наші діти росли в гармонії і любові. Тому робимо усе можливе, що показувати їм достойне відео. Наша команда дуже багато часу проводить над перекладом іноземного відео і хочеться давати гарну українську мову, щоб діти змалечку могли гарно і красиво розмовляти в майбутньому з людьми. Тому саме зараз треба робити акцент на державну мову і навчати усіх людей розмовляти з повагою. А на нашому сайті можливо тільки спілкування українською мовою. А на форумі можна знайти також і інші мови. Це може говорити про те що людям просто потрібно розуміння, а не просто мова.
avofigyha
Автор темы
Сообщения: 1

Название форума: Помощь в решении проблем

Быстрый ответ


Введите код в точности так, как вы его видите. Регистр символов не имеет значения.
Код подтверждения
:hi: :smile: :wink: :twisted: :sad: :evil: :smoke: :eh: :eek: :fie: :silenced: :razz: :oops: :help: :spy: :insane: :biggrin: :toothless: :ill: :nervious: :weirdface: :pray: :clap: :think: :boxing: :cyclop: :rambo: :zombie: :cry: Ещё смайлики…

   

Вернуться в Помощь в решении проблем

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя